Czerpiemy radość z tworzenia wnętrza

Aranżacje wnętrz

Projektujemy, dekorujemy, stylizujemy i modernizujemy mieszkania, domy, obiekty użyteczności publicznej, sklepy, biura, gabinety kosmetyczne, salony urody, gabinety stomatologiczne, restauracje. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, dopasowane indywidualnie do potrzeb konkretnego Inwestora. Dbamy o rozwiązania funkcjonalne przestrzeni, myśląc równocześnie o zaspokojeniu pragnienia piękna naszych Klientów.

Prowadzimy Państwa inwestycję od projektu do końca realizacji. Zgrywamy z wykonawcami i dostawcami terminy i logistykę, żeby wszystkie prace przebiegały sprawnie i szybko i aby tym samym uniknąć przestojów i dodatkowych kosztów. Komunikacja, którą poprowadzimy, pomiędzy poszczególnymi wykonawcami jest bardzo istotnym element prac, który pozwala uniknąć błędów przy realizacji oraz wpływa na jakość funkcjonalności wnętrza.

Macie Państwo problem z doborem dodatków do swojego wnętrza, potrzebujecie elementów, które scalą i wyeksponują walory mieszkania lub po prostu nie możecie się zdecydować na model sofy do salonu lub dobór dodatków do pokoju dziecięcego? Możemy w tym pomóc wspólnymi zakupami.

Podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami i bez remontu zmienimy kilkoma trikami wnętrzarskimi Wasze mieszkanie tak, że przebywanie w jego wnętrzu pozwoli się Wam w pełni ciszyć jego walorami. Po obejrzeniu wnętrza i rozmowie określamy budżet i plan wydatków, oraz czas w jakim będziemy go realizować. Ustalony plan realizujemy wspólnie na miejscu lub w innej miejscowości (w zależności od budżetu i potrzeb). Po „ŁOWACH” wszystkie elementy aranżujemy i montujemy we wnętrzu oczywiście w towarzystwie zastanych Państwa mebli i dodatków.

Sklep internetowy

NASZE MEBLE

Z uwagi na chęć tworzenia nietypowych rozwiązań oraz estetyczne potrzeby inwestorów projektujemy i wykonujemy meble. Są to rozwiązania:

– tworzenie mebli od pomysłu poprzez projekt do wykonawstwa.
– przemiana estetyczna i funkcjonalna istniejących już mebli

Wszystkie te zabiegi wykonuje w ścisłym kontakcie i konsultacjach z inwestorem.

.