Lorem ipsum dolor santos super description about subpage

Kwiaciarnia

Bukiety i ikebany

Realizujemy tradycyjne bukiety różane i z kwiatów mieszanych, ale naszą pasją jest tworzenie bukietów nietuzinkowych, których widok zapiera dech w piersiach i wyraża uczucia. Wiele okoliczności takich jak: dzień matki, ojca, babci i dziadka, urodziny i imieniny, zaręczyny, podziękowania, walentynki, rocznice i jubileusze, komunie, śluby i chrzciny i wiele, wiele innych zasługuje na kwiatową oprawę.

Florystyka ślubna

W naszej kwiaciarni mogą Państwo otrzymać kompleksowa oprawę dekoracji ślubnych. Bukiet ślubny, butonierki, bukiet/bransoletka dla świadkowej, bukiety na podziękowanie, dekoracje auta, sali ślubnej, kościoła, kotyliony, przypinkę we włosy itp. Dodatkowo zamówicie Państwo u nas papeterię ślubną, gołębie pod kościołem, balony, fontanny czekoladowe itp.

Florystyka pogrzebowa

Proponujemy wieńce i wiązanki w tradycyjnych formach na świerku z kwiatami ciętymi i sztucznymi. Znajdą Państwo też u nas aranżacje nietypowe i oryginalne, które odmienią charakter dekoracji nagrobnych. Staramy się aby te kompozycje były wyrazem Państwa uczuć do nieobecnych bliskich, a swoim urokiem koiły Państwa zranione serca i uczucia.

Kwiatowe dekoracje wnętrz

Wykonujemy profesjonalne aranżacje zieleni i kompozycji kwiatowych we wnętrzach prywatnych i publicznych. Dokładamy wszelkich starań, aby dekoracje były dopasowane stylem do wnętrza i gustu klienta. Gatunki roślin dobieramy tak aby miały optymalne warunki do wzrostu i długo cieszyły oko.

Dekoracje uroczystości

Każda uroczystość powinna posiadać oprawę kwiatową. Dzięki szerokiemu asortymentowi ceramiki, naczyń szklanych, świeczników, tkanin itp. możemy wyczarować dekoracje w najróżniejszych stylach, bez konieczności zakupu tych stałych elementów. Nasza aranżacja pozwoli prowadzić owocne rozmowy biznesowe lub w wyrafinowanej i przytulnej atmosferze spędzić czas z bliskimi.

Artykuły dekoracyjne

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wachlarz elementów dekoracyjnych; donice, osłonki, szkło, kwiaty sztuczne, kwiaty suszone, kosze, ramki, świeczniki, latarnie, zegary, świece, kadzidełka, olejki zapachowe, znicze, itp… Wszystkie te elementy zaaranżujemy w sztuczne i suche ikebany lub wyrafinowane kompozycje.