Avalanche - studio projektowania i aranżacji

O Firmie

Projekty i aranżacje

Czerpiemy radość z tworzenia wnętrza, a wykształcenie artystyczne daje nam możliwość odkrywania piękna czasem w banalnych przedmiotach, którym nadajemy nową funkcję.

Kwiaciarnia

W naszej kwiaciarni mogą Państwo otrzymać kompleksową oprawę uroczystości jak i indywidualnie dopasowane do okoliczności bukiety.

Dekoracje i meble

Z uwagi na chęć tworzenia nietypowych rozwiązań oraz estetyczne potrzeby inwestorów projektujemy i wykonujemy meble.

Aranżacja wnętrz

Projektujemy, dekorujemy, stylizujemy i modernizujemy mieszkania, domy, obiekty użyteczności publicznej, sklepy, biura, gabinety kosmetyczne, salony urody, gabinety stomatologiczne, restauracje. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, dopasowane indywidualnie do potrzeb konkretnego Inwestora. Dbamy o rozwiązania funkcjonalne przestrzeni, myśląc równocześnie o zaspokojeniu pragnienia piękna naszych Klientów.

KWIACIARNIA

Oferujemy pełny zakres usług florystycznych od bukietów oklicznościowych po dekoracje wnętrz i uroczystości.

PRACOWNIA KRAWIECKA

Wszelkiego rodzaju typowe konfekcyjne poprawki krawieckie oraz wszelkiego rodzaju przeróbki i nietypowe zlecania są realizowane według ustaleń z klientem.

USŁUGI TAPICERSKIE

Pracujemy na tkaninach polskich producentów w konkurencyjnych cenach i w bardzo dobrej jakości. Możemy również wykonać usługę na tkaninach sieciowych i powierzonych przez Inwestora. Tkaniny według faktury i koloru dobieramy indywidualnie do wnętrza i funkcjonalności mebla. Wszystkie prace wykonuje doświadczony tapicer z wieloletnim doświadczeniem.